Dahua HAC-HDW-1200RP 2MP Dome Camera
  • Status: In Stock
  • Model: HAC-HDW-1200RP
Key Features
    • MPN: DH-HAC-HDW1200RP
    • Model: HAC-HDW-1200RP
    • Sensor: 1/2.7 CMOS, ICR
    • Lens: 3.6mm
    • IR Range: Up to 20m
    WhatsApp Inquiry
    Camera Info
    BrandDahua
    ModelHAC-HDW-1200RP
    Camera Lens
    Camera Optic
    • Resolution:2MP /1080P
    • Key Features :1/2.7 CMOS, ICR
    • Lens:Fixed lens / Fixed iris 3.6mm
    • Viewing angle :H: 60° (83.4°)
    • IR Distance :Up to 20m (66feet)
    • Day/Nigh :Auto (ICR) / Manual
    • Power Supply :12V DC ±25%
    • Power Consumption :Max 2.8W (12V DC, IR on)